Tanári

INTÉZMÉNYÜNK DOLGOZÓI

Intézményvezető:

Kálmán Andrásné
magyar nyelv és irodalom, történelem, közoktatás vezető és pedagógus szakvizsga

Intézményvezető-helyettes:

Baranyai-Peidl Szabina
tanító (matematika műv, közoktatás vezető és pedagógus szakvizsga

Pedagógusok:

Bartalisné Kasza Márta
német nyelv (GYES)

Bögödi Adrienn
tanító (magyar műveltségterület), gyógypedagógus

Csupecz Melinda
német nemzetiségi nyelvoktató

Farkas Zsanett
tanító (testnevelés műveltségterület), diákönkormányzat vezetője

Fésüs Éva
magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv, drámapedagógus

Gáspár Anikó
tanító (angol műveltségterület, közművelődés szakollégium)

Görögné Fülöp Lídia 
tanító (ember és társadalom műveltségterület), napközi

Györgyei Nelli
földrajz, testnevelés

Jáger Zoltánné
fizika, kémia, technika, erkölcstan

Keserű-Punk Györgyi
magyar nyelv és irodalom

Koltainé Molnár Mónika
tanító (ember és társadalom műveltségterület) (GYES)

Kovács-Krutzler Adrienn
német nyelv, felsős munkaközösség vezetője

Kovácsné Fekete Veronika
tanító ( angol műveltségterület)

Monse Lászlóné
tanító (népművelés műveltségterület), alsós munkaközösség vezető

Nagy Ildikó
matematika, műszaki ismeretek és gyakorlatok, informatika

Nagyné Körmendi Aliz
angol nyelv, napközi

Vargáné Nesó Ágnes
német nyelv, erkölcstan

Wittmanné Vogel Klára
ének -zene, napközi

Zeller Andrea
fejlesztőpedagógus, erkölcstan, etika, pedagógia tanár, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga

Vilonyai telephely

Nagy Erika
tanító (magyar műveltségterület), gyógypedagógiai és pedagógiai asszisztens

Nagyné Máthé Magdolna
tanító (testnevelés műveltségterület)

 

Óraadók

Halász Zsuzsa
rajz

Pávitsné Kormos Ildikó
gyógypedagógus

 

Iskolatitkár:

Nagy Zsoltné

 

Pedagógiai munkát segítők:

Gomba Anett
pedagógiai asszisztens

 

Technikai dolgozók:

Csonnó Andrea takarító (GYES)

Nagy-Osváth Katalin takarító

Somogyi Zoltánné takarító

Erdélyi Norbertné konyhai dolgozó

Katona János karbantartó

Siliga Miklósné takarító