Farsangi bál

 

Kedves Szülők!

Ebben az évben február 16 – án, pénteken 14 órától 18 óráig tartjuk hagyományos farsangi karneválunkat. A jelmezes felvonulás a szokásos módon a Petőfi Művelődési Házban, a zenés mulatság iskolánkban zajlik majd.

Kérjük Önöket, hogy amennyiben tombola – illetve zsákbamacskatárgyakkal támogatni tudják rendezvényünket, szíveskedjenek azokat behozni iskolánkba vagy elküldeni a gyerekekkel! A büfébe felajánlott süteményeket és egyéb finomságokat a rendezvény napjának délelőttjén legyenek szívesek leadni intézményünk ebédlőjében!

A tárgyi felajánlásokon túl szeretnénk felkérni Önöket, hogy amennyiben idejük engedi, segítsenek nekünk a rendezvény lebonyolításában (pl. tombolaárusítás, büfézés, felügyelet). (Kérem, ez ügyben személyesen, telefonon vagy e – mailben keressenek fel!)

Segítségüket előre is köszönjük!

Üdvözlettel:

Fésüs Éva  tanárnő

Berhida – Peremarton, 2018. január 5.